AKTUÁLNÍ KURZ:

OPF Globální
ke dni 17. 11. 2017
Aktiva fondu: 1770 mil. Kč
Aktuální kurz fondu: 2.3207 Kč
 
Výkon od vzniku: +152.47 %
Výkon od počátku roku: +30.63 %
Výkon za 6 měsíců: +14.36 %
Výkon za 12 měsíců: +29.55 %
Vyplňte tento formulář:
Novinky Výkonnost OPF

Předchozí výkonnost fondu nezaručuje stejnou výkonnost v budoucím období. Hodnota investice a příjem z ní může stoupat i klesat, a není zaručena návratnost původně investované částky.


Portfolio manažeři a analytici

Rostislav Šindlář

Rostislav Šindlář

Rostislav Šindlář je absolventem Vysoké školy podnikání,a.s. v Ostravě, obor bussines finance, je držitelem makléřské licence.

Od r. 1997 pracoval ve společnosti AKCIA TRADE, spol. s r.o. ve funkci investičního analytika, od r. 2001 vykonával ve společnosti PROSPERITA holding, a.s. funkci portfolio manažera. od r. 2005 je portfolio manažerem fondu ve společnosti PROSPERITA investiční společnost.

Zdeněk Raška

Zdeněk Raška

Zdeněk Raška je absolventem ekonomické fakulty Vysoké školy báňské v Ostravě.

Po studiu zastával pozici analytika na finančním odboru GŘ společnosti Vítkovice, a.s., dále pracoval jako provozní manažer u společnosti Gastronomia, a. s.

Od roku 1994 pracoval ve společnosti PROSPERITA holding, a.s. (dříve TRADEINVEST investiční společnost spol. s r.o.) nejdříve ve funkci analytik a makléř. Od r. 2001 pracuje jako portfolio manažer fondu. Funkci člena představenstva vykonává v investiční společnosti od 11. ledna 2011. V současné době dokončil studia MBA se zaměřením na finanční řízení.

Eva Janečková

Eva Janečková působí jako investiční analytik ve společnosti PROSPERITA investiční společnost, a.s.

Vzdělání VŠ Podnikání, a. s., obor Ekonomika a management, v současnosti studium MBA se zaměřením na finanční řízení.

Od roku 2004 výkonná ředitelka ve firmě Miroslav Kurka – TRADETEXTIL. Od března 2009 investiční analytik ve společnosti PROSPERITA investiční společnost, v letech 2000 až 2011 členství v dozorčích radách společností TZP, a.s., VOS Písek a.s. a Karvinská finanční a.s. Od roku 2007 člen správní rady Nadačního fondu podnikavostí k prosperitě.